Szukaj
Filters

VACUM znaczy PRÓŻNIA

VACUM znaczy PRÓŻNIA

GOCLEVER VACUUM SEALER Próżniowa zgrzewarka/pakowarka do produktów


VACUUM – czyli hermetyczny

Jak to działa?

Metoda próżniowego zamykania produktów jest znana od dawna w rozwiązaniach przemysłowych oraz w gastronomii (restauracjach) – jednak do tej pory nie była tak łatwo osiągalna w domowych kuchniach.

Urządzenie składa się z pompy próżniowej o sile ssania 13l/min, która wysysa powietrze ze specjalnych woreczków wykonanych w folii strukturalnej. Folia posiada drobne wypustki po wewnętrznej stronie pozwalające na przepływ powietrza. Po wyssania maksymalnej ilości powietrza z opakowania (woreczka) następnie urządzenie automatycznie zamyka  je zgrzewając brzegi (drut indukcyjny).

Nowoczesna kuchnia

Nie musi być droga

Goclever przedstawia kolejny produkt z docenionej już serii małego AGD.

W pełni automatyczne urządzenie do pakowania próżniowego wykonane z metalizowanego tworzywa ABSDoskonałe do pakowania sypkich oraz świeżych produktów.

Pozwala na rozdzielenie większych ilości produktów na małe porcje do bieżącego wykorzystania.

Technologia zamykania próżniowego pozwala na długotrwałeprzechowywanie żywności – nawet pięciokrotnie dłuższe niż tradycyjne metody. Dzieje się tak dzięki maksymalnemu spowolnieniu procesów utleniania produktów organicznych. Przechowywane produkty nie wymagają stosowania dodatkowych konserwantów.

Unikatowe rozwiązania

To nasza specjalność

W naszej zgrzewarce zastosowaliśmy system VAC & SEEL, który pozwala na rozpoczęcie zgrzewania automatycznie pod koniec procesu odsysania powietrza z woreczka. Dzięki takiemu systemowi mamy gwarancję, ze powietrze nie cofnie się z powrotem to woreczka przed zgrzaniem – tego nie mająurządzenia konkurencji. Na cały system składa się zaawansowana pompa próżniowa oraz elektroniczny system kontrolujący drut indukcyjny zamykający woreczki. Urządzeniem steruje się za pomocą wodoodpornego – dotykowego panelu sterowania umieszczonego na w górnej części obudowy. Panel pozwala na stosowanie funkcji automatycznych oraz ręcznego wyboru rodzaju pakowanych produktów – suche lub mokre.

Nowe techniki kulinarne

Dostępne w każdej kuchni

Gotowanie próżniowe (Sous Vide) umożliwia marynowanie oraz gotowanie żywności we własnym sosie. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas przygotowania potraw nie następuje wysychanie. Metoda Sous Vide pozwala również na zachowania dużo większej ilości wartości odżywczych oraz witamin.

Stawiamy na funkcjonalność

oraz łatwość użytkowania

Nasze urządzenie jest bardzo uniwersalne i daje możliwość stosowania dostępnej w handlu folii strukturalnej w rolce oraz strukturalnych torebek plastikowych. W komplecie znajduję również zestaw5torebek (20x30cm) oraz rękaw foliowy(20x200cm). Rękaw pozwala na indywidualne dopasowanie długości opakowania do produktów.

Zgrzewarka pozwala na stosowanie worków aż do 30 cm szerokości – to jedna z największych szerokości w domowych urządzeniach dostępnych na rynku. Torebki nadają się do gotowania w wodzie oraz użycia w kuchence mikrofalowej

Idziemy krok do przodu

Dajemy więcej

Naszązgrzewarkę wyposażaliśmy w dodatkowądyszę ssącą na którą montuje się wężyk (w komplecie) pozwalający na wypompowywanie powietrza z pojemników próżniowych dostępnych na rynku.  Taki dodatek to prawdziwa rzadkość w urządzeniach domowych!!!

 

Pozostaw komentarz