Szukaj
Filters

Kariera – Oferty Pracy

DOŁĄCZ DO NAS!

  Szukamy osób zmotywowanych, ambitnych z pomysłem na siebie - NIE CZEKAJ!

 Cenimy kreatywność, otwarte umysły i zainteresowanie nowymi technologiami. Doświadczenie w branży również mile widziane. Cały czas czekamy na aplikacje od osób zainteresowanych pracą w naszym zespole. Prosimy aplikować bezpośrednio na wybrane stanowiska. Możesz również przesyłać swoje CV z krótką informacją dlaczego chcesz do nas dołączyć na maila: hr@goclever.com Zapraszamy,

Obecnie poszukujemy na stanowisko:
 Specjalista Obsługa Klienta Detalicznego kanał internetowy

Miejsce pracy: Poznań, Tatrzańska
Działamy na rynku od 10 lat. Jesteśmy firmą zorientowaną na innowacyjność. Tworzymy rozwiązania technologiczne spełniające oczekiwania klientów na wielu rynkach świata.

Zakres zadań:

  •       Zdalna obsługa klienta detalicznego przez telefon i internet
  •       Obsługa platform Allegro oraz sklepu internetowego
  •       Realizacja wspólnie założonych celów sprzedażowych
  •       Koordynowanie realizacji zamówień internetowych
  •       Wystawianie dokumentów  handlowych

Wymagania:

  •       Samodzielność w działaniu i zorientowanie na realizacje celów
  •       Entuzjazm, kreatywność i zapał do działania,
  •       Umiejętność pracy w zespole,
  •       Dobra dykcja i poprawność językowa

Mile widziane:

  •       Zainteresowanie branżą nowoczesnych technologii.
  •       Doświadczenie w sprzedaży do kanału e-commerce
  •       Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  •         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •         Praca w klimatyzowanym biurze
  •         Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  •         Możliwość awansu
  •         Wynagrodzenie o gwarantowanej podstawie
  •         + indywidualna premia sprzedażowa+udział w premii grupowej
  •         Bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy
  •         Samodzielność w realizacji obowiązków
  •         Ciekawą pracę w młodej, dynamicznej i kreatywnej firmie
  •         Możliwość realizacji własnych pomysłów

1. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GOCLEVER Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
2. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez GOCLEVER Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
3. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@goclever.com
4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr@goclever.com